Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Krakowa(KRK) na Cypr(LCA)

Wylot z
Kraków, Polska PL
Lotnisko wylotu
Kraków, Balice (KRK)
Przylot do
Larnaka, Cypr CP
Lotnisko przylotu
Larnaka, Larnaka Intl Airport Cypr (LCA)
Promocja aktualna:
2020-04-30
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 199,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Krakowa(KRK) na Cypr(LCA)

W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 loty na trasie Kraków-Pafos odbywają się liniami Ryanair. Połączenia z krakowskich Balic startują dwa razy w tygodniu, w środy o godz 16:35, lądowanie w Pafos o godz 20:40 i w niedziele o godz 13:45-17:50. Loty z Pafos do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w środy (21:05-23:20) i w niedziele (22:00-00:15).

Tanie linie Wizzair udostępniają bezpośrednie loty z Krakowa do Larnaki. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wyloty z krakowskich Balic o godz 06:00, lądowanie w Larnaka o godz 10:10. Połączenia powrotne z Larnaki do Krakowa także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 10:50-13:10. Rezerwacja lotów na trasie Kraków Cypr online lub telefoniczna.

Aktualne loty Kraków(KRK) - Cypr (LCA)

Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-24 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-24 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W6 5052
W6
2020-05-31 11:50 Larnaka (LCA)
2020-05-31 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 1
Cena: 205 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-27 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-27 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W6 5052
W6
2020-05-31 11:50 Larnaka (LCA)
2020-05-31 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 2
Cena: 205 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-24 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-24 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W6 5052
W6
2020-06-03 11:50 Larnaka (LCA)
2020-06-03 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 3
Cena: 274 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-27 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-27 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W6 5052
W6
2020-06-03 11:50 Larnaka (LCA)
2020-06-03 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 4
Cena: 274 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2020-05-28 07:05 Kraków (KRK)
2020-05-28 22:15 Larnaka (LCA)
1
W6 5001
2020-05-28 07:05 Kraków (KRK)
2020-05-28 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
W9 4459
2020-05-28 15:35 Londyn (LTN)
2020-05-28 22:15 Larnaka (LCA)
W9
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W9 5052
W6
2020-05-31 11:50 Larnaka (LCA)
2020-05-31 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 5
Cena: 276 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2020-05-27 07:05 Kraków (KRK)
2020-05-27 22:15 Larnaka (LCA)
1
W6 5001
2020-05-27 07:05 Kraków (KRK)
2020-05-27 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
W9 4459
2020-05-27 15:35 Londyn (LTN)
2020-05-27 22:15 Larnaka (LCA)
W9
Przylot
Czas podróży: 3h 20m / Bezpośrednio
W9 5052
W6
2020-05-31 11:50 Larnaka (LCA)
2020-05-31 15:10 Kraków (KRK)
Lot Katowice - Cypr 6
Cena: 306 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-24 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-24 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2020-05-28 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-29 08:40 Kraków (KRK)
1
W6 6260
2020-05-28 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-28 19:45 Kijów (IEV)
W6
2
W6 6293
2020-05-29 07:05 Kijów (IEV)
2020-05-29 07:40 Kraków (KRK)
W6
Lot Katowice - Cypr 7
Cena: 306 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-27 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-27 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2020-05-28 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-29 08:40 Kraków (KRK)
1
W6 6260
2020-05-28 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-28 19:45 Kijów (IEV)
W6
2
W6 6293
2020-05-29 07:05 Kijów (IEV)
2020-05-29 07:40 Kraków (KRK)
W6
Lot Katowice - Cypr 8
Cena: 306 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-24 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-24 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 20h 0m / 1 przesiadka
2020-05-30 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-31 12:45 Kraków (KRK)
1
W6 6260
2020-05-30 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-30 19:45 Kijów (IEV)
W6
2
W6 6293
2020-05-31 11:10 Kijów (IEV)
2020-05-31 11:45 Kraków (KRK)
W6
Lot Katowice - Cypr 9
Cena: 306 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 5051
W6
2020-05-27 07:00 Kraków (KRK)
2020-05-27 11:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 20h 0m / 1 przesiadka
2020-05-30 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-31 12:45 Kraków (KRK)
1
W6 6260
2020-05-30 16:45 Larnaka (LCA)
2020-05-30 19:45 Kijów (IEV)
W6
2
W6 6293
2020-05-31 11:10 Kijów (IEV)
2020-05-31 11:45 Kraków (KRK)
W6
Lot Katowice - Cypr 10
Cena: 306 PLN